Významné firmy a společnosti se kterými náš atelier dlouhodobě spolupracuje v rámci projektové přípravy.

CPI Group

Czech Property Investments, a.s. je přední realitní skupinou, zabývající se investicemi a správou nemovitostí ve střední Evropě.

Metrostav

METROSTAV a.s. je stavební společnost univerzálního zaměření, jejíž aktivity je možné sledovat na celém území naší republiky, na Slovensku i v zahraničí.

Orco Property Group

Orco Property Group je přední realitní skupinou, zabývající se investicemi a správou nemovitostí ve střední Evropě.

Urban Developers and Investors

Urban Developers and Investors je obchodní společnost podnikající především v investicích do developerských projektů bytové, komerční a logistické výstavby ve střední Evropě.

YIT Stavo

YIT Stavo, vzniklá spojením české společnosti Euro STAVOKONSULT a finské skupiny YIT v roce 2008, realizuje a prodává vlastní rezidenční projekty v atraktivních lokalitách na území Prahy.

VCES a.s.

VCES a.s. zajišťuje generální dodávky staveb od přípravy zakázky přes zpracování projektové dokumentace až po vlastní realizaci stavby.

Portland Trust

Společnost Portland Trust, založená v roce 1997 se zabývá developerskou činostní a správou nemovitostí. Hlavní sídlo je umístěno v Praze, další pobočka je Bukurešti v Rumunsku.

Praha 15

Praha 15 je městská část na jihovýchodě hlavního města Prahy o rozloze 1024,94 ha, tvořená katastrálními územími Horní Měcholupy a Hostivař.

Praha 22

Městská část Praha 22 leží na jihovýchodním okraji Prahy, v městském obvodu Praha 10. Její území je tvořeno celými katastrálními územími Uhříněves, Hájek u Uhříněvsi a Pitkovice a má rozlohu 1561,3 ha.

Horoměřice

Obec Horoměřice leží při severozápadní hranici hlavního města Prahy, na silnici II/240 ve Středočeském kraji.

Město Loket

Loket (německy Elbogen) je město v severovýchodní části okresu Sokolov.